Budapest bajnokság - eredmények
2017. március 18-án rendezték meg Budapesten a Budapest bajnokságot, amelyen 48 kategóriában hirdettek győztest.
Felnőtt S Latin Területi bajnokság (1 induló):
1. Széles András, Sipos Viktória
Felnőtt S Standard Területi bajnokság (1):
1. Tábori Ármin, Dézsy Klaudia Klára
Felnőtt A Latin Területi bajnokság (6):
1. Urbán Tamás, Répás Szilvia
2. Petrenkó Tamás, Füle Krisztina
3. Tóth Árpád, Lengyel Claudia
4. Csömör Marcell Krisztián, Demeter Csilla
5. Bécsi Kristóf Patrik, Nagy Alexandra Éva
6. Czinege Norbert, Krausz Judit
Felnőtt A Standard Területi bajnokság (1):
1. Szabó Hornos Norbert, Juhász Kitti
Felnőtt B Latin Területi bajnokság (7):
1. Reck Tibor, Szlepák Andrea Zsuzsanna
2. Szabó Hornos Norbert, Juhász Kitti
3. Lóczi Gergely, Molnár Fanni Odett
4. Zsoldos Gábor, Kocsis Katalin
5. Wu-Hen-Chang Antal, Surján Cecília
6. Tóth Tamás, Kaló Tímea
7. Szabó Bence, Folmeg Barbara
Felnőtt B Standard Területi bajnokság (3):
1. Pék Máté, Nagy Edit Lilla
2. Németh Adrián, Miklós Orsolya
3. Kaszás Levente, Réthelyi Virág
Felnőtt C Latin Területi bajnokság (6):
1. Horváth Tamás, Hornyák Verona
2. Török Gábor, László Dóra
3. Kalla Béla Gábor, Török Anna
4. Szinvai Levente, Qinan Lulah
5. Koszta Marcell, Huszáros Fanni
6. Mátraházi István, Papp Emese
Felnőtt C Standard Területi bajnokság (6):
1. Veréb Dániel, Sölét Brigitta
2. Könczey Gábor Márk, Horváth Angéla
3. Kajati Gábor, Kelemen Kata
4. Horváth András, Bundzik Alíz
5. Szabó Zsolt, György Marcella
6. Póta Gergő, Kiss Nikolett
Felnőtt D Latin Területi bajnokság (7):
1. Mészáros Krisztián Máté, Gizella Hajnalka
2. Lakatos Ármin, Vencel Krisztina
3. Varga Balázs, Varga Alexandra Cintia
4. Kübler Gábor, Stanyó Réka Dorina
5. Sebestyén Péter, Salgó Anna Réka
6. Rédl László, Fekete Bettina Eszter
7. Kajati Gábor, Kelemen Kata
Felnőtt D Standard Területi bajnokság (3):
1. Koszta Marcell, Huszáros Fanni
2. Digner Norbert, Csóri-Néder Szilvia
3. Balogh András, Szabó Vivien
Felnőtt E Latin Területi bajnokság (11):
1. Gál Bertalan, Bende Cintia
2. Nagy Bálint, Moss Kinga
3. Kovács Máté, Filip Fruzsina
4. Loránt Gábor Dániel, Ceglédi Eszter Bernadett
5. Skornyák Dániel, Topor Vanda
6. Wolf Dániel, Fődi Kitti
Felnőtt E Standard Területi bajnokság (9):
1. Wolf Dániel, Fődi Kitti
2. Pálfalvi József, Tóth Eszter
3. Loránt Gábor Dániel, Ceglédi Eszter Bernadett
4. Zóna Viktor, Szabó Tímea
5. Zentai Dániel, Mazula Krisztina
6. Rosenberger Márk Edmond, Balázs Brigitta Melinda
Senior I. Open Latin Területi bajnokság (1):
1. Zsoldos Gábor, Kocsis Katalin
Senior I. C Latin Területi bajnokság (1):
1. Csomor Csaba, Zum Edit
Senior I. C Standard Területi bajnokság (1):
1. Sáránszki Zoltán, Liszt Judit
Senior I. D Latin Területi bajnokság (1):
1. Oszlánszki László, Madari Éva
Senior I. D Standard Területi bajnokság (1):
1. Digner Norbert, Csóri-Néder Szilvia
Senior I. E Latin Területi bajnokság (1):
1. Őrlős Ferenc, Ágfalvi Andrea
Senior III. Open Standard Területi bajnokság (1):
1. Kránicz József, Dobó Erika
Senior III. E Latin Területi bajnokság (3):
1. Dóka Tamás Zoltán, Balázsi Edina
2. Hargitai Ferenc László, Juhász Judit Eszter
3. Talabér György, Talabér Györgyné
Senior III. E Standard Területi bajnokság (4):
1. Dóka Tamás Zoltán, Balázsi Edina
2. Szamos Péter Tibor, Szamos Péter Tiborné
3. Hargitai Ferenc László, Juhász Judit Eszter
4. Pál Gábor, Pál Márta
Ifjúsági B Latin Területi bajnokság (8):
1. Szűcs Dávid, Csermák Klaudia Noémi
2. Bacsik Bence, Tóth Melitta
3. Balikó Gergely, Hári Nikolett
4. Szőke Bálint, Szmilek Jázmin
5. Dunai Bence, Horváth Petra Vanda
6. Dézsi Csaba István, Szendrei Csilla
Ifjúsági B Standard Területi bajnokság (4):
1. Balikó Gergely, Hári Nikolett
2. Bacsik Bence, Tóth Melitta
3. Dézsi Csaba István, Szendrei Csilla
4. Podlovics Tamás, Tóth Eszter Noémi
Ifjúsági C Latin Területi bajnokság (6):
1. Kovács Kristóf, Loch Jázmin
2. Salabert Márton, Denke Réka
3. Gehl Szabolcs, Szabó Karolina Veronika
4. Váncza Bence, Tari Alexandra Mária
5. Rozsnyai Márton, Tóth Boglárka
6. Váradi Balázs, Berendi Klaudia Szilvia
Ifjúsági C Standard Területi bajnokság (3):
1. Salabert Márton, Denke Réka
2. Rozsnyai Márton, Tóth Boglárka
3. Réthelyi Botond, Hegedűs Fruzsina
Ifjúsági D Latin Területi bajnokság (7):
1. Perjési Patrik, Kuti Petra Gabriella
2. Szőke Gábor Sándor, Papp Éva Dorina
3. Majer Márk, Szőcs Barbara Veronika
4. Nyilas Dániel, Benczur Fanni
5. Jánka István, Juhász Adrienn
6. Csatlós Csaba Endre, Lehóczki Zsuzsanna
7. Réthelyi Botond, Hegedűs Fruzsina
Ifjúsági E Latin Területi bajnokság (7):
1. Kátai Richárd, Nagy Bernadett
2. Korita István, Vincze Alíz
3. Nagy Márk Károly, Domak Nikolett
4. Mihalovits Bence Gábor, Csumán Csenge
5. Kenéz Bence Kende, Együd Izabella
6. Varga Kristóf, Aszalos Andrea
7. Antal Dávid, Tóth Szelina
Ifjúsági E Standard Területi bajnokság (4):
1. Jánka István, Juhász Adrienn
2. Varga Kristóf, Aszalos Andrea
3. Kenéz Bence Kende, Együd Izabella
4. Antal Dávid, Tóth Szelina
Junior II. B Latin Területi bajnokság (2):
1. Lehóczki Zsolt, Oláh Csillag Virág
2. Réthelyi Balázs, Sulyán Lilla Katalin
Junior II. B Standard Területi bajnokság (1):
1. Réthelyi Balázs, Sulyán Lilla Katalin
Junior II. C Latin Területi bajnokság (2):
1. Botos Zsolt Armand, Rabóczki Zsanett
2. Varga Nándor, Szántó Luca
Junior II. C Standard Területi bajnokság (1):
1. Varga Nándor, Szántó Luca
Junior II. D Latin Területi bajnokság (8):
1. Ács Máté, Molnár Petra
2. Labancz Gábor, Koczó Florina Kiara
3. Fórizs Marcell, Horváth Petra Jázmin
4. Sebestyén Dániel Máté, Gazdik Dorina
5. Mészáros Máté Imre, Székely Cintia
Junior II. D Standard Területi bajnokság (2):
1. Labancz Gábor, Koczó Florina Kiara
2. Salánki Miklós Bence, Szőllősy Blanka
Junior II. E Latin Területi bajnokság (4):
1. Jankovics Attila, Sándor Panna
2. Major Antal, Kaáli Anna
3. Lekly Dominik, Balogh Rebeka
4. Barna Olivér Solt, Kása Dóra Ágota
Junior II. E Standard Területi bajnokság (2):
1. Sebestyén Dániel Máté, Gazdik Dorina
2. Fódi Norbert, Stoye Vivien
Junior I. B Latin Területi bajnokság (1):
1. Belucz Levente Zoltán, Révész Alicia
Junior I. C Latin Területi bajnokság (1):
1. Ludchen Dániel, Bódor Liliána
Junior I. C Standard Területi bajnokság (1):
1. Ludchen Dániel, Bódor Liliána
Junior I. D Latin Területi bajnokság (6):
1. Fedelin Márk, Dudás Lili Enikő
2. Sipos András Dániel, Sipos Anna Hédi
3. Nagy Bence, Horn-Braun Johanna
4. Kaduka Zoltán, Farkas Luca Kata
5. Horváth András Máté, Szilágyi Maja Regina
6. Rappi Attila, Antal Szófia
Junior I. E Latin Területi bajnokság (5):
1. Melecsek Imre, Horváth Flóra Kamilla
2. Ács Gergő, Bari Tifani Zsófia
3. Ivánczi Benedek József, Ujcz-Méri Sára
4. Hrustinszki Ádám, Balogh Daniella
5. Lekly Olivér, Szabó-Gyerák Maja
Junior I. E Standard Területi bajnokság (1):
1. Rappi Attila, Antal Szófia
Gyerek II. C Latin Területi bajnokság (2):
1. Sütő Zalán, Markos Nikol
2. Milkovics Péter, Révész Karina
Gyerek II. D Latin Területi bajnokság (2):
1. Sebők Roland Krisztián, Sebők Nilla Viktória
2. Balázs Vince, Kubányi Dóra
Gyerek II. D Standard Területi bajnokság (1):
1. Milkovics Péter, Révész Karina
Gyerek II. E Latin Területi bajnokság (3):
1. Fésűs Ákos, Botos Mercédes Melinda
2. Geicsnek Ádám, Vida Kamilla
3. Berta Botond István, Wei Chen Yao
Gyerek II. E Standard Területi bajnokság (2):
1. Fésűs Ákos, Botos Mercédes Melinda
2. Sebők Roland Krisztián, Sebők Nilla Viktória
(Forrás: MTáSZ)