C és B Tíztánc országos bajnokság - eredmények
2017. április 1-jén Pécsen rendezték meg a C és B Tíztánc országos bajnokságot, amelyen 11 számban avattak országos bajnokot, valamint húsz kategóriában hirdettek győztest a klubközi verseny keretében.
Felnőtt B Tíztánc országos bajnokság (5 induló):
1. Balogh Csaba Richárd, Pető Gabriella
2. Dulai György, Torkos Rita Mária
3. Horváth Patrik, Skrut Britney
4. Kővári Dominik, Artner Petra
5. Sándorfi Bálint Tamás, Simara Bettina
Felnőtt C Tíztánc országos bajnokság (11):
1. Szilágyi Viktor András, Lévai Vanessza Andrea
2. Drahos Gergő, Geiger Zsanett
3. Fekete Ádám Csaba, Péter Klaudia Róza
4. Magyar Sándor, Lévai Luca
5. Horváth Márk, Katona Rozina
6. Kispál Gergely Tas, Kakas Lúcia
Senior II. C Tíztánc országos bajnokság (1):
1. Táczi László, Tácziné Bartos Barbara
Senior III. C Tíztánc országos bajnokság (2):
1. Berta Mihály, Bertáné Nagyfejeő Gyöngyi
2. Savanya László, Savanyáné Árvai Margit
Ifjúsági B Tíztánc országos bajnokság (8):
1. Szabó Ádám, Fábián Anna
2. Bacsik Bence, Tóth Melitta
3. Rácz Alex, Juhász Jázmin
4. Balikó Gergely, Hári Nikolett
5. Szabó Ákos, Szabó Klaudia Ágnes
Ifjúsági C Tíztánc országos bajnokság (13):
1. Márton Péter, Viczina Kincső
2. Rózsa Patrik Sándor, Bistey Beáta
3. Bitó Zsolt, Forgács Anna Mónika
4. Salabert Márton, Denke Réka
5. Halmai Dániel, Bencsik Noémi
6. Vajda András István, Tatár Bianka
7. Melich Krisztián, Petrás Kíra
Junior II. B Tíztánc országos bajnokság (1):
1. Réthelyi Balázs, Sulyán Lilla Katalin
Junior II. C Tíztánc országos bajnokság (11):
1. Patkós Máté, Pataki Noémi Kata
2. Cziklin Dusán Péter, Szilágyi Rebeka
3. Draskovics Gergő, Fock Dorottya Éva
4. Kozák László Richárd, Juhász Dóra
5. Sántha Roland, Miskolczi Nóra
6. Szegfű Kornél Norbert, Susánszki Éva
Junior I. B Tíztánc országos bajnokság (3):
1. Papp Ádám István, Gál Dalma
2. Pusch Kevin, Albert Emma
3. Józsa Márk, Kozma Zorka
Junior I. C Tíztánc országos bajnokság (9):
1. Härtlein Ákos, Farkas Gréta
2. Antal Krisztián, Prozlik Melinda Lenke
3. Serényi Barnabás Áron, Varga Liza
4. Kiss Zoltán, Pinka Ramóna Franciska
5. Ludchen Dániel, Bódor Liliána
6. Tuboly Zsombor, Salamon Sára
Gyermek II. C Tíztánc országos bajnokság (1):
1. Annus László, Bényi Hanna Kamilla
Klubközi eredmények:
Felnőtt D Latin (9):
1. Imre Ákos, Oswald Hanna Lola
2. Hegyesi Dániel Balázs, Szivós Dalma Rebeka
3. Majer Márk, Szőcs Barbara Veronika
4. Nyilas Dániel, Benczur Fanni
5. Lopocsi Zoltán, Sepsi Alexandra
6. Agócs Dániel, Rinnenbach Elena Petra
Felnőtt D Standard (7):
1. Hegyesi Dániel Balázs, Szivós Dalma Rebeka
2. Huber Péter Szabolcs, Szántó Dominika Andrea
3. Böröcz Tamás, Maretics Fruzsina
4. Deresi Vajk István, Lehőcz Nikolett Petra
5. Németh Kristóf László, Várady Zsófia Edit
6. Agócs Dániel, Rinnenbach Elena Petra
7. Imre Ákos, Oswald Hanna Lola
Felnőtt E Latin (9):
1. Czinege Zsolt, Németh Vivien
2. Kovács Máté, Filip Fruzsina
3. Loránt Gábor Dániel, Ceglédi Eszter Bernadett
4. Gondos Péter, Vad Enikő
5. Papp Gergely, Tisza Viktória
6. Tóth Zoltán, Simon Helga
7. Rosenberger Márk Edmond, Balázs Brigitta Melinda
Felnőtt E Standard (9):
1. Gasparin Zsombor, Molnár Virág
2. Zóna Viktor, Szabó Tímea
3. Gondos Péter, Vad Enikő
4. Loránt Gábor Dániel, Ceglédi Eszter Bernadett
5. Grúber Balázs, Gendur Kíra Anna
6. Szőke Balázs Szabolcs, Molnár Boglárka
7. Tóth Zoltán, Simon Helga
Ifjúsági D Latin (14):
1. Csala Bence Bendegúz, Salgói Nóra Mária
2. Hegyesi Dániel Balázs, Szivós Dalma Rebeka
3. Gasparin Zsombor, Molnár Virág
4. Mészáros Máté Imre, Székely Cintia
5. Grúber Balázs, Gendur Kíra Anna
6. Szabó Bence, Keresztes Petra
Ifjúsági D Standard (9):
1. Hegyesi Dániel Balázs, Szivós Dalma Rebeka
2. Szabó Bence, Keresztes Petra
3. Huber Péter Szabolcs, Szántó Dominika Andrea
4. Németh Kristóf László, Várady Zsófia Edit
5. Agócs Dániel, Rinnenbach Elena Petra
6. Imre Ákos, Oswald Hanna Lola
7. Kántor Zsombor Imre, Király Bíborka
Ifjúsági E Latin (6):
1. Lekly Dominik, Balogh Rebeka
2. Benkő Arnold, Gruber Rebeka
3. Győrfi Erik, Navreczki Fanni
4. Papp Gergely, Tisza Viktória
5. Boros Milán, Biki Dóra
6. Orosz Péter, Mayer Kata
Ifjúsági E Standard (6):
1. Gasparin Zsombor, Molnár Virág
2. Győrfi Erik, Navreczki Fanni
3. Szabó Armand Gábor, Denk Lili Edua
4. Grúber Balázs, Gendur Kíra Anna
5. Papp Gergely, Tisza Viktória
6. Orosz Péter, Mayer Kata
Junior II. D Latin (16):
1. Csala Bence Bendegúz, Salgói Nóra Mária
2. Mayer Dávid Gergő, Tóth Fanni Dominika
3. Nagy Zalán Zsolt, Torják Gerda
4. Mészáros Máté Imre, Székely Cintia
5. Labancz Gábor, Koczó Florina Kiara
6. Tóth Alex, Balogh Zsófia
7. Karádi Kristóf, Tamás Blanka
Junior II. D Standard (14):
1. Tóth Alex, Balogh Zsófia
2. Balázs Dominik, Kondacs Jázmin Bíborka
3. Labancz Gábor, Koczó Florina Kiara
4. Reznák Zsolt, Dubai Dóra
5. Mayer Dávid Gergő, Tóth Fanni Dominika
6. Nagy Zalán Zsolt, Torják Gerda
Junior II. E Latin (13):
1. Lekly Dominik, Balogh Rebeka
2. Király István Gábor, Sötét Janka
3. Benkő Arnold, Gruber Rebeka
4. Sümegi Botond, Vastag Zsófia
5. Duró Dominik, Tassi Laura Jázmin
6. Palásthy Csaba, Tóth Tamiza
Junior II. E Standard (9):
1. Csala Bence Bendegúz, Salgói Nóra Mária
2. Király István Gábor, Sötét Janka
3. Pozsonyi Márkó István, Molnár Kitti
4. Szabó Armand Gábor, Denk Lili Edua
5. Palásthy Nándor, Csizmadia Nikolett
6. Horváth Ákos Zoltán, Horváth Adél Nóra
Junior I. D Latin (10):
1. Tóth Alex, Balogh Zsófia
2. Balázs Dominik, Kondacs Jázmin Bíborka
3. Tóth Szabolcs Ignác, Annus Luca
4. Reznák Zsolt, Dubai Dóra
5. Sebők Roland Krisztián, Sebők Nilla Viktória
6. Petrényi Marcell László, Kovács Sára
7. Rozina Ákos, Kapronczai Sára Panna
Junior I. D Standard (6):
1. Tóth Alex, Balogh Zsófia
2. Balázs Dominik, Kondacs Jázmin Bíborka
3. Petrényi Marcell László, Kovács Sára
4. Reznák Zsolt, Dubai Dóra
5. Házas Ádám, Paluska Emese
6. Tóth Szabolcs Ignác, Annus Luca
Junior I. E Latin (17):
1. Farkas Barnabás Sándor, P. Kovács Panka Dóra
2. Sümegi Botond, Vastag Zsófia
3. Vizli Bálint, Vizli Fanni
4. Kaiser Kristóf, Kasza Liza Emma
5. Vajda Ármin, Káldi Katalin
6. Péntek Ádám, Máté Zsóka
7. Hrustinszki Ádám, Balogh Daniella
Junior I. E Standard (5):
1. Tabakov Dominik, Bencze Virág
2. Palásthy Nándor, Csizmadia Nikolett
3. Vajda Ármin, Káldi Katalin
4. Kaiser Kristóf, Kasza Liza Emma
5. Vizli Bálint, Vizli Fanni
Gyerek II. D Latin (4):
1. Bódis Botond, Kiss Flamina Hanna
2. Rozina Ákos, Kapronczai Sára Panna
3. Tóth Máté Gábor, Fábián Rebeka
4. Sebők Roland Krisztián, Sebők Nilla Viktória
Gyerek II. E Standard (8):
1. Vajda Ármin, Káldi Katalin
2. Kaiser Kristóf, Kasza Liza Emma
3. Landi Dominik Balázs, Márton Lili
4. Póli Kristóf, Szabó Laura
5. Péntek Ádám, Máté Zsóka
Gyerek I. E Latin (4):
1. Landi Dominik Balázs, Márton Lili
2. Froner Bendegúz, Nikolics Nikoletta
3. Gyaraki Viktor, Patzer Noémi Lilla
4. Szegfű Balázs, Német Ena
Gyerek I. E Standard (3):
1. Landi Dominik Balázs, Márton Lili
2. Gyaraki Viktor, Patzer Noémi Lilla
3. Szegfű Balázs, Német Ena
(Forrás: MTáSZ)