II. Salgótarjáni Havanna Kupa - eredmények
2014. április 19-én rendezték meg a II. Salgótarjáni Havanna Kupa klubközi táncversenyt, amelyen néhány szlovák páros is elindult. A kategóriák döntőinek végeredménye lentebb olvasható.
Felnőtt A Latin (5 induló):
1. Perendi Mátyás, Maxmilian Bernadett
2. Csaba Ádám, Kristína Eke (Szlovákia)
3. Lukas Smolka, Noémi Tóth (Szlovákia)
4. Jozef Rácz, Bianka Ráczová (Szlovákia)
5. Juraj Marcinek, Nikola Hronceková (Szlovákia)
Felnőtt B Latin (8):
1. Telek Máté, Tar Bianka
2. Tőke Péter, Nyári Georgina
3. Richárd Görci, Nina Gáliková (Szlovákia)
4. Kálló Balázs István, Lévai Dóra
5. Gazdik Dávid, Kovács Zsófia
Felnőtt C Latin (11):
1. Czeglédi Tamás, Tóth Fruzsina
2. Oláh Sándor, Miklós Orsolya
3. Sinkó Máté, Rigó Adél
4. Tóth-Bucsek Bence, Fülöp Zsuzsanna
5. Simon Zoltán, Szeghő Melinda
6. Lévai Bendegúz Dániel, Nagy Brigitta
Felnőtt C Standard (6):
1. Kovács Győző, Ancsin Viktória Edit
2. Kőszegi Gergely, Kiss Dorottya
3. Nagy Antal, Kovács Emese
4. Szabó Milán, Szakál Evelin Noémi
5. Bazsik István, Králik Kamilla
6. Felméri István, Vajai Rita
Felnőtt D Latin (8):
1. Kiss Richárd, Szkala Györgyi
2. Németh Gábor, Halász Kinga
3. Viszlai Márk, Schultz Vera Magdolna
4. Ján Kokavec, Dominika Belková (Szlovákia)
5. Tasi Dániel, Pázmándi Csilla
Felnőtt E Latin (13):
1. Hojsza Szilveszter, Juhász Blanka
2. Tóth Tamás, Pásztor Anita
3. Nagy Ákos Bálint, Szűcs Viktória
4. Kübler Gábor, Stanyó Réka
5. Dóka Balázs, Várhalmos Nikolett
6. Csurgai József Dávid, Lukács Alda
Felnőtt E Standard (6):
1. Kemény Imre, Kökényes Melinda
2. Szamos Máté, Bárdos Virág
3. Sasvári Péter, Marok Kitti Natália
4. Csurgai József Dávid, Lukács Alda
5. Kurucz Máté Attila, Domán Zsuzsanna
6. Kiss Gábor, Dinnyés Ildikó
Ifjúsági B Latin (2):
1. Gazdik Dávid, Kovács Zsófia
2. Dominik Kubaník, Mina Azizi (Szlovákia)
Ifjúsági C Latin (8):
1. Gáll Bence, Tóth Melitta
2. Vígh Roland, Fügedi Laura
3. Szabó Ábel Zsombor, Fazekas Fanni
4. Mester Ádám, Herman Abigél
5. Szőke Bálint, Szmilek Jázmin
Ifjúsági C standard (3):
1. Szabó Milán, Szakál Evelin Noémi
2. Vígh Roland, Fügedi Laura
3. Bazsik István, Králik Kamilla
Ifjúsági D Latin (8):
1. Karkus Kevin, Fáki Eszter
2. Tóth Levente, Lukács Laura Dzsenifer
3. Tollár Gergő, Deményi Boglárka
4. Rabi József Martin, Lóczi Viktória
5. Nagy Dávid, Vihánszki Adél Dorottya
Ifjúsági D Standard (2):
1. Tollár Gergő, Deményi Boglárka
2. Rabi József Martin, Lóczi Viktória
Ifjúsági E Latin (9):
1. Kosztolányi Martin, Kiss Dorka
2. Szabó Csaba Márk, Czurkó Fanni
3. Fekete Márk, Tóth Boglárka
4. Kemény Imre, Kökényes Melinda
5. Dóka Balázs, Várhalmos Nikolett
6. Márián Gergő, Ördög Petra Fruzsina
Ifjúsági E Standard (5):
1. Kemény Imre, Kökényes Melinda
2. Fekete Márk, Tóth Boglárka
3. Szamos Máté, Bárdos Virág
4. Sasvári Péter, Marok Kitti Natália
5. Kurucz Máté Attila, Domán Zsuzsanna
Junior II. C Latin (5):
1. Gáll Bence, Tóth Melitta
2. Vígh Roland, Fügedi Laura
3. Szabó Ábel Zsombor, Fazekas Fanni
4. Szőke Bálint, Szmilek Jázmin
5. Gulyás Áron, Auer Csenge Daniella
Junior II. D Latin (8):
1. Maczkó Márk Miklós, Bakos Rebeka
2. Dézsi Csaba, Zsigmond Angéla
3. Rabi József Martin, Lóczi Viktória
4. David Zajic, Tatiana Krízová (Szlovákia)
5. Gasparin Zsombor, Lapicz Anna
Junior II. D Standard (7):
1. Szabó Ábel Zsombor, Fazekas Fanni
2. Dézsi Csaba, Zsigmond Angéla
3. Rabi József Martin, Lóczi Viktória
4. Bacsik Bence, Hári Nikolett
5. David Zajic, Tatiana Krízová (Szlovákia)
6. Rózsa Patrik, Bistey Beáta
7. Melich Krisztián, Petrás Kíra
Junior II. E Latin (5):
1. Botos Zsolt Armand, Bernáth Odett
2. Kosztolányi Martin, Kiss Dorka
3. Szabó Csaba Márk, Czurkó Fanni
4. Bacsik Bence, Hári Nikolett
5. Vandornyik Máté, Kacsák Brigitta
Junior II. E Standard (5):
1. Kelemen András, Zink Zsófia
2. Maczkó Márk Miklós, Bakos Rebeka
3. Révész Dávid, Cseperkáló Dóra
4. Vandornyik Máté, Kacsák Brigitta
5. Patkós Máté, Pszota Eszter
Junior I. D Latin (3):
1. David Zajic, Tatiana Krízová (Szlovákia)
2. Maczkó Márk Miklós, Bakos Rebeka
3. Dézsi Csaba, Zsigmond Angéla
Junior I. D Standard (2):
1. Dézsi Csaba, Zsigmond Angéla
2. David Zajic, Tatiana Krízová (Szlovákia)
Junior I. E Latin (3):
1. Botos Zsolt Armand, Bernáth Odett
2. Vandornyik Máté, Kacsák Brigitta
3. Patkós Máté, Pszota Eszter
Junior I. E Standard (3):
1. Maczkó Márk Miklós, Bakos Rebeka
2. Patkós Máté, Pszota Eszter
3. Vandornyik Máté, Kacsák Brigitta
(Forrás: xek.hu)