IX. Easydance Kupa - eredmények
2014. június 7-én rendezték meg a IX. Easydance Kupa táncversenyt Egerben. A klubközi verseny döntőinek eredménye lentebb olvasható.
Felnőtt B Latin (3 induló):
1. Saláta József, Somfalvi Beáta Krisztina
2. Józsa Máté, Béres Luca
3. Fülöp Viktor, Bagyinszki Andrea
Felnőtt B Standard (2):
1. Saláta József, Somfalvi Beáta Krisztina
2. Kőműves Miklós, Kőműves Orsolya
Felnőtt C Latin (14):
1. Bencsik Gergő, Sándor Szilvia
2. Mester Ádám, Herman Abigél
3. Oláh Sándor, Miklós Orsolya
4. Ballók Bence, Fekete Dorina Anna
5. Husz Péter, Képli Vivien
6. Kovács Győző, Ancsin Viktória Edit
Felnőtt C Standard (11):
1. Tóth Szilárd, Zsila Andrea
2. Tarjányi Ferenc, Haraszti Fanni
3. Mikula Gábor, Kiss Virág
4. Kőszegi Gergely, Kiss Dorottya
5. Pék Máté, Nagy Edit Lilla
6. Fekete Ádám Csaba, Medvecz Enikő
Felnőtt D Latin (9):
1. Sánta Márk, Cseh Lili
2. Katona Szabolcs, Nagy Noémi
3. Reiter Renátó, Schweitzer Lili
4. Szőnyi Balázs, Reiter Zita
5. Barócsi József, Kaló Tímea
6. Tóth Levente, Lukács Laura Dzsenifer
Felnőtt D Standard (8):
1. Kerekes Krisztián János, Mártha Mercédesz Laura
2. Dudás Tamás, Jakab Szilvia
3. Póta Gergő, Hajducsák Annamária
4. Kalla Béla, Török Anna
5. Sisák Tamás, Licsicsányi Nikoletta
Felnőtt E Latin (13):
1. Trauznitz Márk, Iszajkina Anna
2. Tóth Tamás, Pásztor Anita
3. Felföldi Péter, Kiss Erika
4. Kübler Gábor, Stanyó Réka
5. Kovács Gábor, Klaukó Csenge
6. Koszta Marcell, Rottek Kata Réka
7. Nagy Ákos Bálint, Szűcs Viktória
Felnőtt E Standard (14):
1. Popovics Richárd, Dénes Edina
2. Kemény Imre, Kökényes Melinda
3. Horváth András, Szarvas Dóra
4. Trauznitz Márk, Iszajkina Anna
5. Kovács Gábor, Klaukó Csenge
6. Baranyai Szilárd, Illés Enikő
Senior E Latin (4):
1. Bábosik Bertram, Kaposvári Ágnes
2. Misnyovszki Béla, Halász Bernadett
3. Berta Mihály, Bertáné Nagyfejeő Gyöngyi
4. Kiss Gábor, Dinnyés Ildikó
Senior E Standard (4):
1. Baranyai Szilárd, Illés Enikő
2. Berta Mihály, Bertáné Nagyfejeő Gyöngyi
3. Hawrlant Sándor, Hawrlantné Kiss Emese
4. Kiss Gábor, Dinnyés Ildikó
Ifjúsági C Latin (8):
1. Ballók Bence, Fekete Dorina Anna
2. Mester Ádám, Herman Abigél
3. Szabó Milán, Szakál Evelin Noémi
4. Kis-Prumik Dávid, Kósa Dorina
5. Kátai Lóránt Krisztián, Papa Ines
Ifjúsági C Standard (5):
1. Pék Máté, Nagy Edit Lilla
2. Gombai Levente, Czeglédi Laura
3. Szabó Milán, Szakál Evelin Noémi
4. Kátai Lóránt Krisztián, Papa Ines
5. Gáll Bence, Tóth Melitta
Ifjúsági D Latin (8):
1. Mózer Adrián, Sebesi Daniella
2. Kakuk Milán, Szabó Tamara
3. Sasvári Péter, Marok Kitti Natália
4. Poór István, Papp Emese
5. Reiter Renátó, Schweitzer Lili
Ifjúsági D Standard (8):
1. Mózer Adrián, Sebesi Daniella
2. Kerekes Krisztián János, Mártha Mercédesz Laura
3. Ballók Bence, Fekete Dorina Anna
4. Kakuk Milán, Szabó Tamara
5. Tollár Gergő, Deményi Boglárka
Ifjúsági E Latin (9):
1. Trauznitz Márk, Iszajkina Anna
2. Kemény Imre, Kökényes Melinda
3. Márkó Fülöp Viktor, Mező Sophia Flóra
4. Koszta Marcell, Rottek Kata Réka
5. Szabó Csaba Márk, Czurkó Fanni
6. Kovács Gábor, Klaukó Csenge
Ifjúsági E Standard (8):
1. Kemény Imre, Kökényes Melinda
2. Kelemen András, Zink Zsófia
3. Trauznitz Márk, Iszajkina Anna
4. Zahorán Zoltán, Kocsor Bernadett
5. Kovács Gábor, Klaukó Csenge
6. Sasvári Péter, Marok Kitti Natália
Junior II. C Latin (1):
1. Szőke Bálint, Szmilek Jázmin
Junior II. D Latin (5):
1. Mózer Adrián, Sebesi Daniella
2. Rabi József Martin, Lóczi Viktória
3. Maczkó Márk Miklós, Bakos Rebeka
4. Nagy Dávid, Vihánszki Adél Dorottya
5. Deák Szabolcs, Mező Írisz Renáta
Junior II. D Standard (5):
1. Mózer Adrián, Sebesi Daniella
2. Rabi József Martin, Lóczi Viktória
3. Deák Szabolcs, Mező Írisz Renáta
4. Márkó Fülöp Viktor, Mező Sophia Flóra
5. Nagy Dávid, Vihánszki Adél Dorottya
Junior II. E Latin (10):
1. Szabó Csaba Márk, Czurkó Fanni
2. Rácz Alex, Szabó Mónika
3. Vandornyik Máté, Kacsák Brigitta
4. Márkó Fülöp Viktor, Mező Sophia Flóra
5. Zahorán Zoltán, Kocsor Bernadett
6. Kelemen András, Zink Zsófia
7. Gehl Szabolcs, Végh Dominika
Junior II. E Standard (6):
1. Kelemen András, Zink Zsófia
2. Zahorán Zoltán, Kocsor Bernadett
3. Rácz Alex, Szabó Mónika
4. Patkós Máté, Pszota Eszter
5. Maczkó Márk Miklós, Bakos Rebeka
6. Vandornyik Máté, Kacsák Brigitta
Junior I. E Latin (5):
1. Vandornyik Máté, Kacsák Brigitta
2. Patkós Máté, Pszota Eszter
3. Flekács László, Csorba Viktória
4. Spiegel Marcell, Tóth Eszter
5. Gehl Szabolcs, Végh Dominika
Junior I. E Standard (4):
1. Maczkó Márk Miklós, Bakos Rebeka
2. Vandornyik Máté, Kacsák Brigitta
3. Spiegel Marcell, Tóth Eszter
4. Patkós Máté, Pszota Eszter
(Forrás: xek.hu)