XI. DanceNet Kupa - eredmények
2012. november 25-én rendezték meg a XI. Dancenet Kupát Budapesten. A klubközi verseny döntőinek eredménye lentebb olvasható.
Felnőtt C Latin (16 induló):
1. Karikó-Tóth Tamás, Elek Réka
2. Telek Máté, Szabados Bettina
3. Tóth Dávid, Balogh Nikolett Evelin
4. Szendrődi József, Pestality Bianka
5. Tutrai István, Forrai Lujza
6. Marázi Márton, Belánszky Bianka
Felnőtt C Standard (5):
1. Baráth János, Beviz Bernadett
2. Németh Adrián, Tárnok Imola
3. Jenei Róbert, Dézsy Klaudia
4. Saláta József, Somfalvi Beáta Krisztina
5. Bencsik Gergő, Szőke Anita
Felnőtt D Latin (14):
1. Keresztes László, Bartha Lilla
2. Husz Péter, Abkarovits Anikó
3. Lévai Bendegúz Dániel, Nagy Brigitta
4. Fekete Ádám Csaba, Medvecz Enikő
5. Tóth-Bucsek Bence Gábor, Fülöp Zsuzsanna
6. Küzmics József, Borsits Andrea
Felnőtt D Standard (4):
1. Gáti Krisztián, Gábriel Nikolett
2. Fekete Ádám Csaba, Medvecz Enikő
3. Szabó Zsolt, Szőke Nikolett Szilvia
4. Keresztes László, Bartha Lilla
Ifjúsági C Latin (11):
1. Németh Endre, Elekes Helga
2. Szántó Károly , Szabó Réka Rebeka
3. Lóczi György, Gyöngyösi Nikolett
4. Saláta József, Somfalvi Beáta Krisztina
5. Kiefer Valentin, Péntek Nóra
6. Gulyás Máté, Torba Regina
Ifjúsági D Latin (4):
1. Popovics Richárd, Dénes Edina
2. Nagy Dávid, Németh Nikolett
3. Dobrányi Benedek, Schild Annamária
4. Ficza Kristóf, Várszegi Vikória
Ifjúsági D Standard (3):
1. Ficza Kristóf, Várszegi Vikória
2. Nagy Dávid, Németh Nikolett
3. Szerencsés Szabolcs, Péterfi Anna
Junior II. C Latin (13):
1. Matyi Máté, Bandi Johanna
2. Gedovics Balázs, Andriott Regina
3. Balázs Márk, Kovács Dóra
4. Szuhai Botond, Soós Kitti
5. Szalai Dénes Ferenc, Balla Petra
6. Lázók Viktor, Józsa Anna
Junior II. C Standard (8):
1. Kiss Tamás Bence, Lucz Laura
2. Szalai Dénes Ferenc, Balla Petra
3. Szuhai Botond, Soós Kitti
4. Matyi Máté, Bandi Johanna
5. Mészáros János, Bagóczki Ramona
Junior II. D Latin (11):
1. Taba Benjamin, Lissák Laura
2. Czuczi Patrik, Késmárki Vanessza
3. Kiss Tamás Bence, Lucz Laura
4. Pungor Bendegúz, Győrvári Flóra Johanna
5. Kecskés Krisztián, Reiter Zita
6. Száraz Barnabás, Csermák Klaudia Noémi
Junior II. D Standard (4):
1. Bazsik István, Králik Kamilla
2. Karkus Kevin, Kántor Kata
3. Bagonyi Áron, Csala Rebeka
4. Berta Dominik, Bántó Bernadett
Junior I. D Latin (16):
1. Mészáros Bence Levente, Balanescu Liliána
2. Rischák Balázs, Dajka Csenge
3. Vígh Roland, Fügedi Laura
4. Mészáros János, Bagóczki Ramona
5. Balikó Gergely, Papp Emese
6. Gulyás Áron, Auer Csenge Daniella
Junior I. D Standard (12):
1. Rischák Balázs, Dajka Csenge
2. Almási György, Bodor Fanni
3. Balikó Gergely, Papp Emese
4. Barbalics Dániel, Varga Szonja
5. Gáll Bence Gyula, Tóth Anna
6. Mózer Adrián, Pánczél Cintia
7. Simon Márk, Pós Polett
(Forrás: MTáSZ)