XIII. Fekete Sas Kupa - eredmények
2018. november 18-án rendezték meg Hódmezővásárhelyen a XIII. Fekete Sas Kupa klubközi táncversenyt, amelyen huszonnégy kategóriában hirdettek győztest.
Felnőtt A Latin (3 induló):
1. Pölyhe Máté, Iszlatyi Kinga
2. Török Tamás Dániel, Gyurkovits Éva
3. Balogh Csaba Richárd, Pető Gabriella
Felnőtt B Latin (7):
1. Szilágyi Viktor András, Lévai Vanessza Andrea
2. Kézsmárki János, Juhász Kitti
3. Kővágó Dávid, Kertész Laura
4. Dajcs Triszten Sámuel, Fekete Krisztina
5. Szentjobbi Endre, Tabatabai Nejad Petra
6. Tóth Ádám, Rusznyák Nikolett
7. Bárándi János, Tóth Fruzsina Gabriella
Felnőtt B Standard (3):
1. Szilágyi Viktor András, Lévai Vanessza Andrea
2. Kővágó Dávid, Kertész Laura
3. Bárándi János, Tóth Fruzsina Gabriella
Felnőtt C Latin (4):
1. Koszta Marcell, Radnai Nóra
2. Preszl Dániel, Pipicz Ágnes
3. Mészáros Máté Imre, Friedrich Franciska
4. Sántha Norbert, Juhász Veronika
Felnőtt C Standard (3):
1. Oberna Károly Gábor, Váczi Bettina
2. Sisák Tamás, Óvári Kinga
3. Sántha Norbert, Juhász Veronika
Felnőtt D Latin (7):
1. Reszelő Dániel, Tömösközi Kata Berta
2. Imre Ákos, Oswald Hanna Lola
3. Wolf Dániel, Fődi Kitti
4. Hevesi Dániel, Frittman Fanni
5. Szőke Balázs Szabolcs, Molnár Boglárka
6. Tóth Zoltán, Kulcsár Henrietta
Kizárva - Rácz Ádám, Kovács Leila
Felnőtt D Standard (7):
1. Wolf Dániel, Fődi Kitti
2. Koszta Marcell, Radnai Nóra
3. Imre Ákos, Oswald Hanna Lola
4. Preszl Dániel, Pipicz Ágnes
5. Rácz Ádám, Kovács Leila
6. Szőke Balázs Szabolcs, Molnár Boglárka
7. Hevesi Dániel, Frittman Fanni
Ifjúsági B Latin (2):
1. Kővágó Dávid, Kertész Laura
2. Papp Ádám István, Miskolczi Nóra
Ifjúsági B Standard (2):
1. Kővágó Dávid, Kertész Laura
2. Papp Ádám István, Miskolczi Nóra
Ifjúsági C Latin (2):
1. Mészáros Máté Imre, Friedrich Franciska
2. Sántha Norbert, Juhász Veronika
Ifjúsági D Latin (4):
1. Besenyi Norbert, Besenyi Adél
2. Molnár Ákos, Kiss Petra
3. Imre Ákos, Oswald Hanna Lola
4. Hevesi Dániel, Frittman Fanni
Ifjúsági D Standard (8):
1. Berkeczi Áron, Kis Brigitta
2. Raffai Róbert Balázs, Csányi Vivien
3. Besenyi Norbert, Besenyi Adél
4. Ötvös Árpád András, Istenes Renáta
5. Ádám Szabolcs János, Deák Friderika
Ifjúsági E Latin (4):
1. Erős Ábel József, Sebők Mercédesz
2. Bereczki Ádám, Nagy Laura Dóra
3. Homolya Tamás Géza, Faragó Blanka
4. Nagy Lajos, Juhász Kinga
Ifjúsági E Standard (4):
1. Borodi Márk Roland, Mudure Evelin
2. Majer Tamás Roland, Farkas Enikő
3. Nagy Lajos, Juhász Kinga
4. Homolya Tamás Géza, Faragó Blanka
Junior II. B Latin (2):
1. Papp Ádám István, Miskolczi Nóra
2. Kovács Dávid László, Kiss Beatrix
Junior II. B Standard (2):
1. Papp Ádám István, Miskolczi Nóra
2. Kovács Dávid László, Kiss Beatrix
Junior II. D Latin (4):
1. Besenyi Norbert, Besenyi Adél
2. Molnár Ákos, Kiss Petra
3. Lantos Marcell Attila, Gál Viktória
4. Horváth Olivér, Szitás Alexandra
Junior II. D Standard (7):
1. Raffai Róbert Balázs, Csányi Vivien
2. Besenyi Norbert, Besenyi Adél
3. Hideg Márk Alex, Tóth-Verestói Hanna
4. Csatlós Erik, Gál Elza
5. Lantos Marcell Attila, Gál Viktória
6. Horváth Olivér, Szitás Alexandra
7. Molnár Ákos, Kiss Petra
Junior II. E Latin (6):
1. Bereczki Ádám, Nagy Laura Dóra
2. Hegedűs Bálint Ervin, Vas Angelina
3. Mihók Tibor Bendegúz, Tóth Liza Laura
4. Homolya Tamás Géza, Faragó Blanka
5. Marton László, Pindur Míra Felícia
6. Lilik Gergő, Kasznár Lúcia
Junior II. E Standard (6):
1. Mihók Tibor Bendegúz, Tóth Liza Laura
2. Majer Tamás Roland, Farkas Enikő
3. Hegedűs Bálint Ervin, Vas Angelina
4. Marton László, Pindur Míra Felícia
5. Homolya Tamás Géza, Faragó Blanka
6. Geicsnek Ádám, Vida Kamilla
Junior I. D Latin (5):
1. Süle Zsombor, Tiringer Lili
2. Géczi Alexander, Szűcs Nikol Hanna
3. Lantos Marcell Attila, Gál Viktória
4. Farkas Bernát Jakab, Fürj Anikó
5. Bencsik Bence, Lipcsei Laura
Junior I. D Standard (7):
1. Süle Zsombor, Tiringer Lili
2. Hideg Márk Alex, Tóth-Verestói Hanna
3. Csatlós Erik, Gál Elza
4. Lantos Marcell Attila, Gál Viktória
5. Géczi Alexander, Szűcs Nikol Hanna
6. Bencsik Bence, Lipcsei Laura
7. Farkas Bernát Jakab, Fürj Anikó
Junior I. E Latin (5):
1. Pillmann Szabolcs, Szekeres Lilla Sára
2. Andrucsák Krisztián József, Molnár Petra
3. Hegedűs Bálint Ervin, Vas Angelina
4. Marton László, Pindur Míra Felícia
5. Várbíró Dániel, Nagy Zsófia
Junior I. E Standard (6):
1. Pillmann Szabolcs, Szekeres Lilla Sára
2. Hegedűs Bálint Ervin, Vas Angelina
3. Várbíró Dániel, Nagy Zsófia
4. Marton László, Pindur Míra Felícia
5. Andrucsák Krisztián József, Molnár Petra
6. Geicsnek Ádám, Vida Kamilla
(Forrás: MTáSZ)