XIX. Bem Kupa - eredmények
2013. április 28-án rendezte meg a Big-Bem TSE Budapesten a XIX. Bem Kupát. A Tánc világnapja előtt egy nappal megrendezett klubközi táncverseny a korábbiakhoz hasonlóan családias, jó hangulatban zajlott. A szervezőket dícséri, hogy a kevesebb nevező miatt kicsit módosítottak a forgatókönyvön, így a verseny pörgősebb is lett és hamarabb véget ért a tervezettnél. A verseny döntőinek végeredménye lentebb olvasható.
Felnőtt B Latin (4 induló):
1. Reck Tibor, Magisztrák Barbara
2. Bécsi Patrik, Nagy Alexandra Éva
3. Tóth Árpád, Szabó Szidónia
4. Kiss Dániel, Szondi Fanni
Felnőtt C Latin (11):
1. Szentjobbi Endre, Molnár Barbara
2. Karikó-Tóth Tamás, Elek Réka
3. Sinkó Máté, Rigó Adél
4. Lóczi Gergely, Koncz Lili
5. Maticsek Zsolt, Bíró Borbála
6. Csarnai Bertalan, Bertli Nikolett
Felnőtt C Standard (4):
1. Németh Adrián, Tárnok Imola
2. Bárándi János, Demény Dóra
3. Vadon Barnabás, Törőcsik Timea
4. Vincze Ádám, Gallai Anett Katalin
Felnőtt D Latin (16):
1. Keresztes László, Bartha Lilla
2. Mosdóczi Balázs, Nagy Réka
3. Francsics Attila, Járomi Éva
4. Barkóczi Balázs, Juhász Krisztina
5. Földi Attila, Beinschródt Alexa
6. Karkus Kevin, Borda Melinda
Felnőtt D Standard (3):
1. Földi Attila, Beinschródt Alexa
2. Keresztes László, Bartha Lilla
3. Szikora Balázs, Pogoszov Natália
Felnőtt E Latin (6):
1. Kátai László, Lantos Carmen
2. Simon János, Lefor Kamilla Annamária
3. Nacsa László, Simon Viktória
4. Nagy Szabolcs, Pálóczi Alexandra
5. Tánczos Zoltán, Spuriga Brigitta
6. Gyovai Tamás, Hokstok Dóra
Felnőtt E Standard (7):
1. Nacsa László, Simon Viktória
2. Fekete Balázs, Lucsánszky Ágnes
3. Kiss Gergely, Koprivecz Tímea
4. Tánczos Zoltán, Spuriga Brigitta
5. Tolnay Zoltán, Miklós Mónika
6. Varga Péter, Ivók Yvette
7. Gyovai Tamás, Hokstok Dóra
Senior Open Latin (2):
1. Szabó Zsolt, Ónodi Szabó Valéria
2. Felméri István, Vajai Rita
Senior Open Standard (3):
1. Orosz László, Király Marianna
2. Felméri István, Vajai Rita
3. Somogyi Péter, Hirháger Médea
Ifjúsági C Latin (11):
1. Tóth Bence Ákos, Bondár Dóra
2. Balázs Márk, Kovács Dóra
3. Lóczi György, Gyöngyösi Nikolett
4. Szántó Károly, Szabó Réka Rebeka
5. Kiefer Valentin, Péntek Nóra
6. Nguyen Péter, Varga Gabriella
Ifjúsági C Standard (6):
1. Saláta József, Somfalvi Beáta Krisztina
2. Bárándi Attila, Lapu Fanni
3. Mózsik Zsolt, Hauszmann Stefánia
4. Molnár Tibor, Rácz Dorina
5. Matyi Máté, Bandi Johanna
6. Pittlik Mátyás, Szabó Dóra
Ifjúsági D Latin (8):
1. Popovics Richárd, Dénes Edina
2. Miliás Gábor, Szemeti Dóra
3. Dobrányi Benedek, Schild Annamária
4. Mózsik Zsolt, Hauszmann Stefánia
5. Ficza Kristóf, Várszegi Viktória
6. Hojsza Szilveszter, Kósa Dorina
Ifjúsági D Standard (4):
1. Tőke Péter Márk, Molnár Renáta
2. Miliás Gábor, Szemeti Dóra
3. Veréb Dániel, Kovács Tímea
4. Tóth Bence Ákos, Bondár Dóra
Ifjúsági E Latin (5):
1. Télessy Ádám, Gelb Eszter
2. Kacsák Ádám, Élő Franciska
3. Kiss Olivér, Szalay Blandina Hanna
4. Podlipnik Márkó, Csókás Leila Rebeka
5. Tóth Levente, Lukács Laura Dzsenifer
Ifjúsági E Standard (2):
1. Tóth Levente, Lukács Laura Dzsenifer
2. Kiss Olivér, Szalay Blandina Hanna
Junior II. D Latin (12):
1. Vígh Roland, Fügedi Laura
2. Jóvári Levente Tamás, Szalai Szavanna
3. Somogyi Viktor, Gellér Dorottya
4. Kákonyi Marcell, Kántor Kata
5. Szabó Patrik, Monyók Anna
6. Bazsik István, Králik Kamilla
Junior II. D Standard (10):
1. Pék Máté, Nagy Edit Lilla
2. Bazsik István, Králik Kamilla
3. Dunai Bence, Marschall Zita Olívia
4. Kákonyi Marcell, Kántor Kata
5. Vígh Roland, Fügedi Laura
6. Mózer Adrián, Pánczél Cintia
Junior II. E Latin (7):
1. Sulyán Bálint Pál, Farkas Romina Anna
2. Váli Benedek, Kertész Laura
3. Podlovics Tamás, Erdei Kamilla
4. Ponty Gábor, Békési Dorottya
5. Rózsa Árpád, Csepregi Noémi Éva
6. Nervetti Viktor, Márfai Fruzsina
7. Szvoboda Gábor, Bencsik Noémi
Junior II. E Standard (6):
1. Nervetti Viktor, Márfai Fruzsina
2. Sulyán Bálint Pál, Farkas Romina Anna
3. Podlovics Tamás, Erdei Kamilla
4. Rózsa Árpád, Csepregi Noémi Éva
5. Váli Benedek, Kertész Laura
6. Szvoboda Gábor, Bencsik Noémi
Junior I. E Latin (12):
1. Bacsik Bence, Elek Dorina
2. Mozsár Máté, Márkus Lili
3. Dohy Dominik, Fazekas Fanni
4. Németh Bálint, Hottó Lili
5. Szegfű Kornél Norbert, Földi Anita
6. Rozsnyai Márton, Denke Dorka
Junior I. E Standard (7):
1. Mozsár Máté, Márkus Lili
2. Bacsik Bence, Elek Dorina
3. Németh Bálint, Hottó Lili
4. Rozsnyai Márton, Denke Dorka
5. Melich Krisztián, Petrás Kíra
6. Szinovál István, Szigeti Emese
7. Szegfű Kornél Norbert, Földi Anita