XVIII. Gála Kupa - eredmények
2017. október 29-én rendezték meg a XVIII. Gála Kupa klubközi táncversenyt Zalaegerszegen, amelyen 34 kategóriában hirdettek győztest.
Felnőtt-Ifjúsági B Latin (5 induló):
1. Reck Tibor, Szlepák Andrea Zsuzsanna
2. Szőnyi Balázs Bence, Kovács Anna
3. Göller Barnabás Gábor, Göller Kitti
4. Szilner Konrád, Szelecki Vivien
5. Huber Péter Szabolcs, Szántó Dominika Andrea
Felnőtt B Standard (2):
1. Kaszás Levente, Réthelyi Virág
2. Göller Barnabás Gábor, Göller Kitti
Felnőtt C Latin (2):
1. Bozsoki Viktor, Bognár Alexandra
2. Tóth Krisztián, Lindmayer Jázmin
Felnőtt C Standard (4):
1. Szilner Konrád, Szelecki Vivien
2. Kitir Kevin, Havlik Birgit (Ausztria)
3. Márton Viktor András, Páble Nóra
4. Szabó Zsolt, György Marcella
Felnőtt D Latin (5):
1. Bangó Milán, Bucsi Fanni
2. Kovács Balázs, Oláh Petra Orsolya
3. Iván Barnabás, Vincze Anikó
4. Kovács Kristóf, Mezőfi Alexandra
5. Kocsmár Martin, Bangó Réka
Felnőtt D Standard (2):
1. Iván Barnabás, Vincze Anikó
2. Huber Péter Szabolcs, Szántó Dominika Andrea
Felnőtt E Latin (8):
1. Bujtor Barnabás, Sümegi Janka
2. Ujláb Bence, Bogdán Lilla
3. Antal Szilárd, Kovács Regina Hajnalka
4. Péterfai Örs, Horváth Alexandra
5. Szilvási Patrik, Tátrai Réka
Felnőtt E Standard (4):
1. Szilvási Patrik, Tátrai Réka
2. Kocsmár Martin, Bangó Réka
3. Zalavári Csaba, Falusi Borbála
4. Péterfai Örs, Horváth Alexandra
Ifjúsági C Latin (6):
1. Márton Péter, Viczina Kincső
2. Botos Zsolt Armand, Horváth Petra Jázmin
3. Salabert Márton, Denke Réka
4. Cziráki Bálint, Balogh Anna
5. Varga Nándor, Szántó Luca
6. Tóth Krisztián, Lindmayer Jázmin
Ifjúsági C Standard (5):
1. Salabert Márton, Denke Réka
2. Márton Viktor András, Páble Nóra
3. Márton Péter, Viczina Kincső
4. Cziráki Bálint, Balogh Anna
5. Tóth Krisztián, Lindmayer Jázmin
Ifjúsági D Latin (14):
1. Bangó Milán, Bucsi Fanni
2. Lekly Dominik, Balogh Rebeka
3. Paizs Ármin Gábor, Jeges Jázmin Mirjam
4. Berkes Csanád, Ferstek Nóra
5. Benkő Arnold, Gruber Rebeka
6. Bonnyai Péter, Bonnyai Csenge Kornélia
Ifjúsági D Standard (2):
1. Iván Barnabás, Vincze Anikó
2. Huber Péter Szabolcs, Szántó Dominika Andrea
Ifjúsági E Latin (8):
1. Bujtor Barnabás, Sümegi Janka
2. Antal Szilárd, Kovács Regina Hajnalka
3. Ujláb Bence, Bogdán Lilla
4. Péterfai Örs, Horváth Alexandra
5. Kovács Andor, Szökrön Júlia
Ifjúsági E Standard (5):
1. Oláh Zsombor Nagy Dorina
2. Kocsmár Martin, Bangó Réka
3. Sárffy Benedek, Kovács Lili
4. Palásthy Csaba, Tóth Tamiza
5. Péterfai Örs, Horváth Alexandra
Junior II. B Latin (2):
1. Pusch Kevin, Albert Emma
2. Tuboly Zsombor, Salamon Sára
Junior II. C Latin (5):
1. Botos Zsolt Armand, Horváth Petra Jázmin
2. Tóth Alex, Balogh Zsófia
3. Varga Nándor, Szántó Luca
4. Cziráki Bálint, Balogh Anna
5. Petrényi Marcell László, Kovács Sára
Junior II. C Standard (4):
1. Varga Nándor, Szántó Luca
2. Tóth Alex, Balogh Zsófia
3. Cziráki Bálint, Balogh Anna
4. Petrényi Marcell László, Kovács Sára
Junior II. D Latin (19):
1. Lekly Dominik, Balogh Rebeka
2. Fórizs Marcell, Bernáth Odett
3. Major Jácint, Papacsek Flóra
4. Bodorkós Marcell, Tóth Evelin
5. Dezső László, Kolumbán Elvira
6. Benkő Arnold, Gruber Rebeka
Junior II. D Standard (6):
1. Tóth Zoltán, Kránitz Anna Boglárka
2. Mészáros Zsombor Máté, Dömötör Dorka Fruzsina
3. Palásthy Nándor, Csizmadia Nikolett
4. Török Tamás, Bakonyi Lara
5. Szabó Lóránt, Péntek-Takács Laura
6. Kovács Levente, Fogas Liza Anna
Junior II. E Latin (5):
1. Bedecs András, Sümegi Anett Júlia
2. Bartolák Levente, Sass Júlia Zita
3. Zsoldos Gellért László, Oláh Réka
4. Gödri Levente, Kreutz Réka
5. Kukoda Áron, Sebestyén Lilla Maja
Junior II. E Standard (3):
1. Oláh Zsombor, Nagy Dorina
2. Sárffy Benedek, Kovács Lili
3. Palásthy Csaba, Tóth Tamiza
Junior I. B Latin (2):
1. Pusch Kevin, Albert Emma
2. Tuboly Zsombor, Salamon Sára
Junior I. C Latin (2):
1. Tóth Alex, Balogh Zsófia
2. Petrényi Marcell László, Kovács Sára
Junior I. C Standard (2):
1. Tóth Alex, Balogh Zsófia
2. Petrényi Marcell László, Kovács Sára
Junior I. D Latin (15):
1. Tóth Zoltán, Kránitz Anna Boglárka
2. Dezső László, Kolumbán Elvira
3. Fedelin Márk, Révész Karina
4. Sebők Gergő, Kvala Vivien
5. Palásthy Nándor, Csizmadia Nikolett
6. Mészáros Zsombor Máté, Dömötör Dorka Fruzsina
Junior I. D Standard (7):
1. Tóth Zoltán, Kránitz Anna Boglárka
2. Fedelin Márk, Révész Karina
3. Sebők Gergő, Kvala Vivien
4. Mészáros Zsombor Máté, Dömötör Dorka Fruzsina
5. Palásthy Nándor, Csizmadia Nikolett
6. Kovács Levente, Fogas Liza Anna
7. Szabó Lóránt, Péntek-Takács Laura
Junior I. E Latin (9):
1. Bedecs András, Sümegi Anett Júlia
2. Bartolák Levente, Sass Júlia Zita
3. Lekly Olivér, Szabó-Gyerák Maja
4. Fazekas Levente Ádám, Balogh Panna
5. Farsang Máté, Kun Amanda
Junior I. E Standard (4):
1. Beke Mátyás, Darabos Emma
2. Magyar Kristóf, Németh Zsóka
3. Simon Dávid, Eke Flóra
4. Gombos Dávid, Ruzsics Anna
Gyerek II. D Latin (15):
1. Novák Marcell, Ligler Emma Luca
2. Kaiser Kristóf, Kasza Liza Emma
3. Szegfű Balázs, Német Ena
4. Beke Mátyás, Darabos Emma
5. Vajda Ármin, Káldi Katalin
6. Faludi Bálint, Paksa Luca
Gyerek II. D Standard (4):
1. Faludi Bálint, Paksa Luca
2. Novák Marcell, Ligler Emma Luca
3. Kaiser Kristóf, Kasza Liza Emma
4. Vajda Ármin, Káldi Katalin
Gyerek II. E Latin (8):
1. Vermes Máté, Gerencsér Zsófia
2. Fazekas Levente Ádám, Balogh Panna
3. Farsang Máté, Kun Amanda
4. Horváth Bence, Zsoldos Eszter
5. Hanthy Szabolcs, Hanthy Bianka
Gyerek II. E Standard (6):
1. Vermes Máté, Gerencsér Zsófia
2. Beke Mátyás, Darabos Emma
3. Magyar Kristóf, Németh Zsóka
4. Gombos Dávid, Ruzsics Anna
5. Látrányi Balázs, Petter Alexa
6. Simon Dávid, Eke Flóra
Gyerek I. D Latin (2):
1. Szegfű Balázs, Német Ena
2. Froner Bendegúz, Nikolics Nikoletta
Gyerek I. E Latin (2):
1. Györe János Csanád, Németh Gréta
2. Fajt-Ujj Szeverin, Rózsai Vivien
(Forrás: MTáSZ)