XXIII. Zánkai Táncfesztivál - eredmények, 2. nap
2017. augusztus 20-án Zánkán a XXIII. Zánkai Táncfesztivál második versenynapján huszonnyolc klubközi kategóriában hirdettek győztest.
Felnőtt-Ifjúsági C Latin (2 induló):
1. Salabert Márton, Denke Réka
2. Szilágyi Viktor András, Lévai Vanessza Andrea
Felnőtt D Latin (6):
1. Mészáros Krisztián Máté, Gizella Hajnalka
2. Kovács Kristóf, Mezőfi Alexandra
3. Tumó Roland, Horváth Kata Zsuzsanna
4. Kovács Balázs, Oláh Petra Orsolya
5. Matkovics Gorán, Bíró Gabriella
6. Tóth Zoltán, Simon Helga
Felnőtt-Ifjúsági D Standard (4):
1. Szabó Bence, Keresztes Petra
2. Tumó Roland, Horváth Kata Zsuzsanna
3. Matkovics Gorán, Bíró Gabriella
4. Tóth Zoltán, Simon Helga
Felnőtt E Latin (5):
1. Szőke Balázs Szabolcs, Molnár Boglárka
2. Szilvási Patrik, Tátrai Réka
3. Fabula Dominik Máté, Vincze Virág Róza
4. Podt Tamás, Szabó Ágnes
5. Hargitai Ferenc László, Juhász Judit Eszter
Felnőtt E Standard (4):
1. Podt Tamás, Szabó Ágnes
2. Szilvási Patrik, Tátrai Réka
3. Szőke Balázs Szabolcs, Molnár Boglárka
4. Hargitai Ferenc László, Juhász Judit Eszter
Senior I. D Latin (3):
1. Matkovics Gorán, Bíró Gabriella
2. Oszlánszki László, Madari Éva
3. Dóka Tamás Zoltán, Balázsi Edina
Senior I. E Latin (3):
1. Gallai János, Gallainé Hunkó Magdolna
2. Hargitai Ferenc László, Juhász Judit Eszter
3. Gáspár István, Gáspárné Szilágyi Szilvia
Senior I. E Standard (3):
1. Hargitai Ferenc László, Juhász Judit Eszter
2. Dóka Tamás Zoltán, Balázsi Edina
3. Gallai János, Gallainé Hunkó Magdolna
Junior II. - Ifjúsági C Standard (3):
1. Salabert Márton, Denke Réka
2. Varga Nándor, Szántó Luca
3. Zahorán Zoltán, Csepregi Noémi Éva
Ifjúsági D Latin (6):
1. Nyilas Dániel, Benczur Fanni
2. Perjési Patrik, Kuti Petra Gabriella
3. Grúber Balázs, Gendur Kíra Anna
4. Szabó Bence, Keresztes Petra
5. Mihályfi Csaba, Csenki Rebeka
6. Jenei Martin, Horváth Petra Edina
Ifjúsági E Latin (5):
1. Soós Dorián Ottó, Szöllősi Eszter
2. Borota David Eduard, Hiba Daniella
3. Bujtor Barnabás, Sümegi Janka
4. Gallai Miklós, Gallai Zsuzsanna
5. Ujláb Bence, Bogdán Lilla
Ifjúsági E Standard (2):
1. Borota David Eduard, Hiba Daniella
2. Gallai Miklós, Gallai Zsuzsanna
Junior II. C Latin (3):
1. Botos Zsolt Armand, Horváth Petra Jázmin
2. Kozák László Richárd, Juhász Dóra
3. Varga Nándor, Szántó Luca
Junior II. D Latin (11):
1. Ács Máté, Molnár Petra
2. Fórizs Marcell, Bernáth Odett
3. Labancz Gábor, Koczó Florina Kiara
4. Csala Bence Bendegúz, Salgói Nóra Mária
5. Bodorkós Marcell, Tóth Evelin
6. Salánki Miklós Bence, Szőllősy Blanka
Junior II. D Standard (2):
1. Labancz Gábor, Koczó Florina Kiara
2. Salánki Miklós Bence, Szőllősy Blanka
Junior II. E Latin (5):
1. Borota Mark Christian, Élő Boglárka Sára
2. Farkas Gergő, Bedő Tamara Julianna
3. Sárffy Benedek, Kovács Lili
4. Duró Dominik, Tassi Laura Jázmin
5. Gecseg Péter Pál, Bucsi Fanni
Junior II. E Standard (6):
1. Csala Bence Bendegúz, Salgói Nóra Mária
2. Fódi Norbert, Stoye Vivien
3. Duró Dominik, Tassi Laura Jázmin
4. Oláh Zsombor, Nagy Dorina
5. Gecseg Péter Pál, Bucsi Fanni
6. Sárffy Benedek, Kovács Lili
Gyermek II. - Junior I. C Latin (4):
1. Sütő Zalán, Markos Nikol
2. Házas Ádám, Paluska Emese
3. Petrényi Marcell László, Kovács Sára
4. Tabakov Dominik, Bencze Virág
Junior I. C Standard (2):
1. Petrényi Marcell László, Kovács Sára
2. Házas Ádám, Paluska Emese
Junior I. D Latin (7):
1. Kovács Péter Benedek, Márton Lili
2. Fedelin Márk, Révész Karina
3. Fésűs Ákos, Tasi Lilla
4. Ács Gergő, Bari Tifani Zsófia
5. Mészáros Zsombor Máté, Dömötör Dorka Fruzsina
6. Tabakov Dominik, Bencze Virág
7. Szabó Lóránt, Péntek-Takács Laura
Junior I. D Standard (5):
1. Kovács Péter Benedek, Márton Lili
2. Fésűs Ákos, Tasi Lilla
3. Mészáros Zsombor Máté, Dömötör Dorka Fruzsina
4. Szabó Lóránt, Péntek-Takács Laura
5. Tabakov Dominik, Bencze Virág
Junior I. E Latin (8):
1. Farkas Barnabás Sándor, P. Kovács Panka Dóra
2. Sümegi Botond, Vastag Zsófia
3. Szarka Ágoston Szilárd, Bajáky Zsanna
4. Tihanyi Barnabás, Bánfi-Fischer Antónia
5. Bedecs András, Sümegi Anett Júlia
6. Pető-Szőllősi Dominik, Pető-Szőllősi Mirtill
Junior I. E Standard (2):
1. Pető-Szőllősi Dominik, Pető-Szőllősi Mirtill
2. Tabakov Dominik, Bencze Virág
Gyerek II. D Latin (3):
1. Bódis Botond, Kiss Flamina Hanna
2. Sebők Roland Krisztián, Sebők Nilla Viktória
3. Fésűs Ákos, Tasi Lilla
Gyerek II. D Standard (2):
1. Bódis Botond, Kiss Flamina Hanna
2. Fésűs Ákos, Tasi Lilla
Gyerek II. E Latin (7):
1. Apró Marcell, Farkas Gréta Zsuzsanna
2. Lukács Zétény Attila, Fischer Letícia
3. Oltai Dániel László, Marozsán Mira Lilla
4. Mihályfi Máté, Almási Blanka
5. Vajda Ármin, Káldi Katalin
6. Simon Dávid, Eke Flóra
7. Györe János Csanád, Németh Gréta
Gyerek II. E Standard (4):
1. Vajda Ármin, Káldi Katalin
2. Gyaraki Viktor, Patzer Noémi Lilla
3. Péntek Ádám, Máté Zsóka
4. Simon Dávid, Eke Flóra
Gyerek I. E Latin (2):
1. Gyaraki Viktor, Patzer Noémi Lilla
2. Györe János Csanád, Németh Gréta
(Forrás: MTáSZ)