Klubközi eredmények Ausztriából
A hétvégén Ausztriában, Oberpullendorfban rendeztek kétnapos klubközi versenyt. Az osztrák település versenye évek óta népszerű a magyar táncosok körében, sok magyar páros lépett parkettre idén is, és számos kategóriában állhattak a dobogóra. A magyar párosok eredményei naponkénti bontásban lentebb olvashatók.
2015. március 14.
Felnőtt BAS Latin (7 induló):
2. Balázs Márk, Keresztszegi Ramóna Maya
4. Szánthó Péter, Juhász-Szánthó Szilvia
Felnőtt B Latin (7):
1. Balázs Márk, Keresztszegi Ramóna Maya
3. Fonyó Sebastian, Nagy Nikoletta
5. Molnár Ákos, Molnár Csenge
Felnőtt B Standard (7):
5. Molnár Ákos, Molnár Csenge
7. Varga Martin Dorián, Gróf Dalma
Felnőtt C Latin (27):
7. Mózer Adrián, Sebesi Daniella Sebesi
9.-10. Tóth Dániel, Járomi Éva
13. Török Dániel, Popovics Fanni
14.-15. Göller Barnabás, Göller Kitti
14.-15. Varga Martin Dorián, Gróf Dalma
17. Forgách Réka, Csere Tamás Márk
18. Weinert Zsolt, Nagy Alexandra
19.-21. Sipos Gábor, Lakos Katalin
25. Farkas Zsolt, Szilágyi Noémi
26. Kiss Olivér, Szalay Blandina Hanna
Felnőtt C Standard (10):
3. Mikula Gábor, Kiss Virág
7. Mózer Adrián, Sebesi Daniella
Felnőtt D Latin (20):
8. Kátai László, Kovács Lilla
15-17. Miklai Dániel, Bertalan Réka
Felnőtt D Standard (16):
4. Szilner Konrád, Jánosi Lilla
Senior I. BAS Latin (6):
1. Szánthó Péter, Juhász-Szánthó Szilvia
Senior II. BAS Latin (6):
2. Szabó Zsolt, Ónodi-Szabó Valéria
Senior II. B Latin (5):
1. Szabó Zsolt, Ónodi-Szabó Valéria
Senior II. B Standard (13):
4. Szabó Zsolt, Ónodi-Szabó Valéria
Senior II. C Latin (3):
3. Veres Gábor, Zum Edit
Senior II. C Standard (8):
8. Veres Gábor, Zum Edit
Senior III. C Latin (4):
4. Nagy István, Dr. Magyar Márta
Senior III. D Standard (9):
9. Nagy István, Dr. Magyar Márta
Junior I. D Latin (16):
1. Varga Márk Zoltán, Prohászka Fruzsina
4. Iván Barnabás, Vincze Anikó
Junior I. D Standard (11):
1. Varga Márk Zoltán, Prohászka Fruzsina
7. Iván Barnabás, Vincze Anikó
Gyerek D Latin (6):
1. Radits Dávid, Szakács Napsugár Réka
2015. március 15.
Felnőtt BAS Latin (8):
2. Gombkötő Balázs, Elekes Helga
3. Farkas Ádám, Laskovics Petra
4. Balázs Márk, Keresztszegi Ramóna Maya
Felnőtt A Latin (6):
1. Farkas Ádám, Laskovics Petra
2. Gombkötő Balázs, Elekes Helga
Felnőtt A Standard (4):
3. Letenyei Levente, Artner Petra
Felnőtt B Latin (7):
1. Balázs Márk, Keresztszegi Ramóna Maya
3. Kővári Dominik, Soós Kitti
4. Letenyei Levente, Artner Petra
Felnőtt B Standard (8):
1. Gombkötő Balázs, Elekes Helga
2. Kővári Dominik, Soós Kitti
8. Varga Martin Dorián, Gróf Dalma
Felnőtt C Latin (22):
1. Husz Péter, Képli Vivien
5. Török Dániel, Popovics Fanni
7. Tóth Dániel, Járomi Éva
10-11. Varga Martin Dorián, Gróf Dalma
16. Sipos Gábor, Lakos Katalin
17-19. Farkas Zsolt Szilágyi Noémi
17-19. Forgách Réka, Csere Tamás Márk
Felnőtt D Standard (18):
17. Pálffy Dániel, Muzsai Fruzsina
18. Lehoczky Miklós, Lehoczkyné Idei Viola
Senior I. BAS Latin (2):
1. Szánthó Péter, Juhász-Szánthó Szilvia
Senior I. D Latin (3):
1. Lehoczky Miklós, Lehoczkyné Idei Viola
Senior I. D Standard (5):
5. Lehoczky Miklós, Lehoczkyné Idei Viola
Senior II. BAS Latin (7):
3. Szabó Zsolt, Ónodi-Szabó Valéria
Senior II. B Latin (8):
1. Szabó Zsolt, Ónodi-Szabó Valéria
Senior II. B Standard (12):
4. Szabó Zsolt, Ónodi-Szabó Valéria
Senior II. C Latin (5):
5. Veres Gábor, Zum Edit
Senior II. C Standard (5):
5. Veres Gábor, Zum Edit
Senior III. C Latin (3):
3. Nagy István, Dr. Magyar Márta
Senior III. D Standard (9):
9. Nagy István, Dr. Magyar Márta
Junior I. B Standard (2):
1. Krizsán Dominik, Nagy Réka Anna
Junior I. C Latin (10):
2. Krizsán Dominik, Nagy Réka Anna
Junior I. D Standard (10):
3. Oláh Kristóf, Novák Csenge
Junior I. D Latin (14):
1. Oláh Kristóf, Novák Csenge
3. Iván Barnabás, Vincze Anikó